Pantallona Prenatal

3861L

SKU: 645266

Pantallona me bel të lartë

xl
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me bel të lartë dhe material elastik, dizajn praktik dhe I rehatshëm .98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë