Pantallona prerje flare Mango

1590L

SKU: 27083253

Koleksioni COMMiTTED. Elastike. Dizajn i prerë. Dizajni kaubojt. Bel i mesëm. Qepje dekorative. Bel elastik. Mbërthim me zinxhir anësor.

l
m
s
xl
XS
Blu
Blu e errët
E zeze
Jeshile
Jeshile e hapur
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Veshjet e etiketuara siCOMMiTTED janë produkte që janë prodhuar duke përdorur fibra ose procese të qëndrueshme, duke reduktuar ndikimin e tyre mjedisor. Qëllimi i Mango është të mbështesë zbatimin e praktikave më të përkushtuara ndaj mjedisit, dhe për këtë arsye të rrisë numrin e veshjeve të qëndrueshme në koleksion.75% POLiESTER, 19% ViSKOZE, 06% ELASTAiN

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit