Pantallona regular-fit Mango

3493L

SKU: 87065645

Pantallona me prerje të gjatë dhe të drejtë

34
36
38
40
42
44
E bardhe
jeshile
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me prerje të gjtë dhe të drejtë, me bel të lartë, xhepa anësorë dhe prerje regular-fit. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

E BARDHE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA