Pantallona regular-fit me printe Mango

4990L

SKU: 17092021

Pantallona të gjata stil kulotë me printe florale dhe bel të mesëm

34
36
38
40
42
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata regular-fit kulotë me bel të mesëm, dizajn me printe të vogla florale shumëngjyrëshe. 98% Pambuk, 02% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë