Pantallona regular fit për meshkuj, Springfield

5990L

SKU: 0394173

Pantallona regular fit për meshkuj, me xhepa para dhe pas.

30
32
34
36
38
40
Bezhë
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona regular fit për meshkuj, me xhepa para dhe pas.98% Pambuk, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë