Pantallona slim fit për meshkuj, Springfield

5990L

SKU: 1554921

Pantallona slim fit për meshkuj, me xhepa para dhe pas.

40
42
44
46
48
50
Blu
Gri
Gri e erret
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona slim fit për meshkuj, me xhepa para dhe pas.98% Pambuk 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë