Pantallona serioze Cortefiel

4543L

SKU: 6042901

Pantallona serioze, prerje slim-fit, me tegela

s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona serioze, prerje slim-fit, me tegela, me dy xhepa në pjesën e përparme dhe me kopsa dekoruese. 53% Poliestër 44% Viskozë 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë