Pantallona serioze për meshkuj, Cortefiel

SKU: 3954145

Pantallona serioze për meshkuj, prerje e drejtë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona serioze për meshkuj, prerje e drejtë. Mbyllje me zinxhir dhe buton.80% Poliestër, 20% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë