Pantallona Skinny-Fit Cortefiel

6490L

SKU: 8729360

Pantallona të gjata prerje Skinny me xhepa të rremë zinxhir në pjesën e përparme

36
38
40
42
44
46
48
E bardhe print
gri
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pantallona të gjata prerje Skinny me kuadrata të imëta,material super-elastik xhepa të rremë anësore në pjesën e përparme dhe xhepa të rremë të pasëm. 75% Viskoze 12% Poliester10% Poliamid 3% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA