Pantallona skinny fit Cortefiel

2000L

SKU: 9953155

Pantallona pambuku me gjatësi deri në kyçe, prerje skinny fit

36
38
40
42
44
46
Bezhë
Blu
Çiklamin
E bardhe
Gri
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona pambuku me gjatësi deri në kyçe, prerje skinny fit, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë