Pantallona Skinny-Fit lëkure Mango

2793L

SKU: 87090552

Pantallona Skinny-Fit lëkure me bel mesatar

l
m
s
xl
XS
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona Skinny-Fit lëkure me bel mesatar, kopsë dhe zinxhir për mbërthim, xhepa anësorë dhe një xhep të rremë në pjesën e pasme dhe zinxhir në pjesën fundore te kyçet. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, M

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi