Pantallona Skinny-Fit Mango

2093L

SKU: 87930556

Pantallona Skinny-Fit me bel mesatar

34
36
38
40
42
44
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona Skinny-Fit me bel mesatar xhepa anësore dhe xhepa të rremë në pjesën e pasme me zinxhir dhe grep për mbërthim, me elasticitet per rehati maksimale. 3% ELASTAN, 76% VISKOZE, 21% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA