Pantallona skinny fit Mango

2394L

SKU: 17055921

Pantallona me gjatësi deri në kyce, prerje skinny

34
36
38
40
42
44
Gri
Jeshile
Jeshile print
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me printe me kuadrata, me disa tonalitete, mbyllje me zinxhir dhe buton. 64% Poliestër 34% Viskozë 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë