Pantallona skinny fit, Mango

2990L

SKU: 37000593

Pantallona treçerekësh, prerje skinny fit

34
36
38
40
42
44
Bezhe e lehte
Blu e errët
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona treçerekësh, prerje skinny fit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë të fshehur.50% Poliestër 46% Pambuk 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë