Pantallona Skinny-Fit Mango

SKU: 87030556

Pantallona Skinny-Fit me bel mesatar

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona Skinny-Fit me bel mesatar xhepa anësore dhe xhepa të rremë në pjesën e pasme me zinxhir dhe grep për mbërthim, me elasticitet per rehati maksimale.  03% ELASTAN, 76% VISKOZE, 21% POLIAMID 03% Elastan, 76% Viskoze, 21% Poliamide

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë