Pantallona slim-fit Springfield

2495L

SKU: 0399329

Pantallona të gjata slim-fit me material xhinsi, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë dhe rrudhash të krijuara me teknikën lazer, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir.

30
32
34
36
38
40
bezhe
blu
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Pantallona të gjata slim-fit me material xhinsi, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë dhe rrudhash të krijuara me teknikën lazer, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë