Pantallona slim-fit Pedro del Hierro

5995L

SKU: 7829213

Pantallona të gjata slim-fit me 5 xhepa

42
44
46
48
50
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata slim-fit me dy xhepa anësorë, një xhep monedhash dhe dy xhepa të pasëm me kopsa. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë