Pantallona slim fit Cortefiel

2495L

SKU: 6042915

Pantallona me gjatësi deri në kyce, prerje slim-fit

l
m
s
xl
xxl
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me gjatësi deri në kyce, prerje slim-fit, mbyllje me kopsë dhe buton dhe disa xhepa. 74% Poliestër 25% Viskozë 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë