Pantallona slim fit Cortefiel

4543L

SKU: 8722311

Pantallona me gjatësi treçerekëshe, prerje slim, me rrip tek pjesa e belit

36
38
40
42
44
46
48
Blu
E zeze
Kafe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona me gjatësi treçerekëshe, prerje slim, me rrip tek pjesa e belit, mbyllje me zinxhir dhe buton. 67% Poliestër 31% Viskozë 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë