Pantallona slim fit Cortefiel

2100L

SKU: 8293266

Pantallona me gjatësi trecerekëshe prerje slim fit

36
38
40
42
44
46
48
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona pambuku me gjatësi trecerekëshe prerje slim fit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë