Pantallona Slim-Fit Cortefiel

5394L

SKU: 1959433

Pantallona të gjata lino me 5 xhepa dhe prerje slim-fit

40
42
44
46
48
50
52
bezhe
blu
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata lino me prerje slim-fit, me dy xhepa të parmë, një xhep monedhash dhe dy xhepa të pasëm në formë katrori. 55% Lino 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë