Pantallona slim fit, Mango

3990L

SKU: 47050258

Pantallona kostumi slim fit, me xhepa para dhe pas.

34
36
38
40
42
44
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona kostumi slim fit, me xhepa para dhe pas. 54% Pambuk, 43% Poliamide, 3% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë