Pantallona slim fit, Pedro Del Hierro

7200L

SKU: 7203768

Pantallona të gjata pambuku për meshkuj, prerje slim fit

40
42
44
46
48
50
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata pambuku për meshkuj, prerje slim fit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 60% Pambuk 39% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë