Pantallona slim fit, Pedro Del Hierro

7200L

SKU: 7603647

Pantallona me gjatësi deri në kyçe për femra, prerje slim fit

40
42
44
46
48
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona me gjatësi deri në kyçe për femra, prerje slim fit, me shirit elastik beli në pjesën e pasme, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 60% Lyocell 37% Pambuk 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë