Pantallona slim fit për meshkuj, Cortefiel

7200L8990L

SKU: 7194013

Pantallona slim fit për meshkuj, me xhepa para dhe pas.

40
42
44
46
48
50
52
Bezhë
Bezhe e lehte
Blu
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

60% COTTON 38% LYOCELL TEN

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë