Pantallona slim fit, Springfield

5990L

SKU: 1554922

Pantallona për meshkuj, prerje slim fit. Me xhepa para dhe pas.

40
42
44
46
48
50
Blu
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona për meshkuj, prerje slim fit. Me xhepa para dhe pas.95% Pambuk, 5% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë