Pantallona slim fit, Springfield

5990L

SKU: 1555774

Pantallona slim fit, me xhepa para dhe pas.

40
42
44
46
48
50
Bezhë
Blu
Gri
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona slim fit, me xhepa para dhe pas.98% Pambuk, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë