Pantallona slim-fit Springfield

2495L

SKU: 0392814

Pantallona të gjata slim-fit me material xhinsi, dizajn bazik me efekt rrudhash, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir.

30
32
34
36
38
40
Bezhë
Blu e errët
Blu e mesme
E zeze
Gri e erret
Jeshile e erret
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata slim-fit me material xhinsi, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë dhe rrudhash të krijuara me teknikën lazer, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë