Pantallona slim fit Springfield

2500L

SKU: 0393661

Pantallona të gjata me prerje slim fit dhe disa xhepa

30
32
34
36
38
40
Bezhë
Blu
Blu e mesme
Gri
Kaki e erret
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata me prerje slim fit dhe disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë