Pantallona slim, Okaidi

1495L1845L

SKU: 85602727

Pantallona të shkurtra për djem me prerje slim

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra për djem me prerje slim, me rrip tek pjesa e belit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 30% Lino 70% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë