Tuta Activewear Mango

2793L

SKU: 87964035

Pantallona me kordon vertikal

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me stil sportiv, xhepa anësorë, lidhëse beli dhe një qepje kordoni në gjatësi. 51% Poliester, 1% Elastan, 48% Pambuk i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA