Tuta Activewear Mango

2093L

SKU: 87984039

Pantallona me kordon vertikal

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me stil sportiv, xhepa anësorë, lidhëse beli dhe një qepje kordoni në gjatësi. 88% Poliester, 12% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA