Pantallona sportive Mango

1495L

SKU: 17973772

Pantallona sportive me shirit elastik tek kyçet

l
m
s
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata me stil sportiv, lidhëse beli dhe shirit elastik tek pjesa e kyçeve. 51% Poliestër 47% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë