Tuta Activewear Mango

4193L

SKU: 87064048

Pantallona sportive të thurura

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me stil sportiv, me dy xhepa anësorë dhe lidhëse beli, teksturë e thurur. 47% Viskoze, 31% Poliester, 22% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA