Pantallona slim-fit Springfield

2495L

SKU: 0399310

Pantallona të gjata slim-fit, dizajn bazik me efekt rrudhash të krijuara me teknikën lazer, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir.

30
32
34
36
38
40
bezhe
blu
Blu e erret
E zeze
jeshile
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Pantallona të gjata slim-fit, dizajn bazik me efekt rrudhash të krijuara me teknikën lazer, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir. 99% Pambuk, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë