Pantallona straight fit, Cortefiel

3250L

SKU: 8293263

Pantallona pambuku me gjatësi deri në kyçe, prerje straight fit

l
m
s
xl
xxl
Blu
E bardhe
Jeshile e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona pambuku me gjatësi deri në kyçe, prerje straight fit, me kopsa dekoruese dhe shirit elastik beli në pjesën e pasme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë