Pantallona straight-fit Mango

2093L

SKU: 17027729

Pantallona të gjata me prerje straight dhe bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Pantallona të gjata me prerje straight dhe bel të lartë, mbyllje me zinxhir dhe kopsë të fshehur. 76% Viskozë 21% Poliamid 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë