Pantallona streç me kuadrate, Cortefiel

SKU: 6094578

Pantallona streç me kuadrate, me shtrat të lartë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona streç me kuadrate, me shtrat të lartë.53% Poliesër, 44% Viskoze, 3% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë