Pantallona streç për femra, Cortefiel

4550L

SKU: 6044340

Pantallona streç për femra, gjatësi deri në kyçe. Me xhepa dekorues pas dhe detaje butona gold.

l
m
s
xl
xxl
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona streç për femra, gjatësi deri në kyçe. Me xhepa dekorues pas dhe detaje butona gold.54% Poliestër, 43% Viskoze, 3% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë