Pantallona të gjata chino Springfield

2396L

SKU: 1559192

Pantallona chino me 4 xhepa

40
42
44
46
48
50
blu
Blu e erret
gri
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata chino me prerje slim-fit, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm. 97% Pambuk 3% Elastike

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë