Pantallona të gjata kulotë Mango

SKU: 87067877

Pantallona të gjata kulotë me rrip beli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me prerje deri në kyçe, me bel të lartë me rrip dhe me prerje kulotë. 55% Lino, 45% Viskoze; – Rripi: 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

40

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA