Pantallona të gjata kulotë Mango

3493L

SKU: 87097134

Pantallona të gjata kulotë me palë të qepura

34
36
38
40
42
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata kulotë me bel të lartë dhe xhepa anësorë, me qepje palësh pranë xhepave. 75% Fiber sintetike, 14% Lino, 11% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA