Pantallona të gjata kulotë Mango

SKU: 87097131

Pantallona kulotë me bel elastik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata kulotë me bel të lartë elastik dhe prerje të lirshme. 60% Viskoze, 40% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA