Pantallona të gjata kulotë Mango

2990L

SKU: 17090142

Pantallona kulotë me bel të lartë dhe dy xhepa anësorë

l
m
s
XS
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona kulotë me prerje të gjatë, bel të lartë elastik dhe me dy xhepa anësorë. 55% Poliamid, 45% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë