Pantallona të gjata kulotë Mango

3493L

SKU: 87037150

Pantallona të gjata me bel të lartë dhe prerje kulotë

l
m
s
xl
XS
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me bel të lartë elastik në pjesën e pasme, me prerje kulotë dhe me dy xhepa anësorë. 82% Pambuk, 15% Poliamid, 03% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA