Pantallona të gjata lino Prenatal

2145L

SKU: 663945

Pantallona të gjata me prerje chino

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata lino me prerje chino, shirit beli elastik me lidhëse, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm. 50% Pambuk, 50% Lino

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë