Pantallona të gjata me 4 xhepa Okaidi

837L1495L

SKU: 99160

Pantallona të gjata me bel të lartë me lidhëse

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata me bel të lartë elastik me një lidhëse, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë