Pantallona me printe Mango

4990L

SKU: 17022028

Pantallona të gjata e të lirshme me dy tonalitete bardhë e zi

34
36
38
40
42
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me prerje të drejtë, me bel të lartë dhe gjatësi deri në kyçe, me dy xhepa anësorë e dy xhepa të pasëm; dizajn me dy tonalitete bardhë e zi. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë