Pantallona të gjata me prerje të drejtë Mango

4990L

SKU: 17032027

Pantallona me prerje të drejtë, bel të lartë dhe gjatësi deri në kyçe

34
36
38
40
42
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me bel të lartë, me prerje të drejtë dhe gjatësi deri në kyçe; me 5 xhepa dhe gjatësi deri në kyçe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë