Pantallona të gjata me printe Mango

3990L

SKU: 17040757

Pantallona të gjata me prerje të drejtë dhe printe gjethesh

l
m
s
xl
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me prerje të drejtë dhe bel të lartë me kopsë dhe zinxhir, dizajn me printe gjethesh të vogla. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë